Tekači predmetne stopnje

Zadnjo soboto pred jesenskimi počitnicami, so se naši tekači udeležili šolskega teka v okviru Ljubljanskega maratona. Učenci 1. in 2. razreda so tekli na 600 m, učenci od 3. do 5. razreda pa na 1.350 m:
Za učence od 6. do 9. razreda je bil tek zahtevnejši, ker je bil organiziran po posameznih razredih oz. letnikih rojstva, učenci pa so pretekli progo v dolžini 1.800 m. Nekaj naših učencev se je s svojimi časi zelo dobro uvrstilo.
Vsem učencem čestitam ter izrekam pohvalo za udeležbo in športno borbo, ki so jo pokazali. Upam, da se v naslednjem letu maratona udeleži še več učencev. Čestitke si zaslužijo tudi starši in učitelji, ki so tekli v nedeljo na razdaljah od 10 do 42 km. Ti so najboljši zgled in spodbuda za svoje otroke in naše učence. Bravo!