Strokovni delavci

Ime Priimek E-pošta Delovna področja

Gov. ure

(B) turnus

Anja Andolšek anja.andolsek@os-sodrazica.si učiteljica 2.b razreda TOR 7:30 – 8:15
Melanija Arko melanija.arko@os-sodrazica.si učiteljica 5.b razreda
Tadeja Bambič tadeja.bambic@os-sodrazica.si Učiteljica 3. in 4. razreda na POŠ SRE 11:55 – 12:40
Milena Bracovič milena.bracovic@os-sodrazica.si Učiteljica 3.a razreda, JV PET 10:15 – 11:00
Vida Čampa vida.campa@os-sodrazica.si Matematika, izbirni Matematične delavnice, Dopolnilni in dodatni pouk TOR 9:10 – 9:55
Angelca Dežman angelca.dezman@os-sodrazica.si Nemščina, Knjižničarka, JV PON 8.20 – 9.05
Danijel Dolinar danijel.dolinar@os-sodrazica.si Slovenščina 6, OPB
Nika Jakopin nika.jakopin@os-sodrazica.si Likovna umetnost, izbirni Likovno snovanje, OPB ČET 8:20 – 9:05
Klavdija Janež klavdija.janez@os-sodrazica.si Učiteljica 1.a in 1.b razreda, OPZ PON 11:55 – 12:40
Eva Kebe eva.kebe@os-sodrazica.si učiteljica 1.b razreda SRE 11:55 . 12:40
Zdenka Kljun zdenka.kljun@os-sodrazica.si Učiteljica slovenščine 1. in 2. razreda na POŠ, OPB ČET 11:55 – 12:40
Mojca Kramar Gorinšek mojca.kramar.gorinsek@os-sodrazica.si Glasbena umetnost, MPZ ČET 11:55 – 12:40
Aleksandra Marijanović aleksandra.marijanovic@os-sodrazica.si Angleščina, dodatni in dopolnilni pouk, JV, VV ČET 10:15 – 11:00
Marjeta Mohar marjeta.mohar@os-sodrazica.si Svetovalna delavka v šoli in vrtcu, Šolska psihologinja, VV PON 10:15 – 11:00
Jernej Oblak jernej.oblak@os-sodrazica.si Šport, izbirni Šport, neobvezni izbirni Šport TOR 9:10 – 9:55
Marija Pakiž marija.pakiz@os-sodrazica.si Učiteljica 1.a razreda ČET 10:15 – 11:00
Lucija Petelinšek lucija.petelinsek@os-sodrazica.si Slovenščina, DSP, VV SRE 11:05 – 11:50
Saša Peterlin Sitar sasa.peterlinsitar@os-sodrazica.si Učiteljica 1. in 2. razreda ter PZ na POŠ, OPB SRE 11:05 – 11:50
Klara Petrič Klančar klara.petricklancark@os-sodrazica.si Učiteljica 1.a razreda, JV, OPB TOR 10:15 – 11:00
Ana Porenta ana.porenta@os-sodrazica.si Učiteljica 4.b razreda SRE 12:45 – 13:30
Angelca Pucelj angelca.pucelj@os-sodrazica.si Učiteljica 4.a razreda ČET 10:15 – 11:00
Nina Rojec nina.rojec@os-sodrazica.si Geografija, Zgodovina, DKE TOR 10:15 – 11:00
Mojca Šilc mojca.silc@os-sodrazica.si Angleščina na razredni stopnji
Simona Štupica simona.stupica@os-sodrazica.si Matematika, Tehnika in tehnologija, izbirni Obdelava gradiv, neobvezni izbirni Računalništvo in Tehnika SRE 11:05 – 11:50
Slavka Tanko slavka.tanko@os-sodrazica.si pomočnica ravnateljice, učiteljica 5.a razreda, kolesarski izpit SRE 9:10 – 9:55
Teja Tegelj teja.tegelj@os-sodrazica.si OPB PON 13:25 – 13:50
Renata Tegelj Lesar renata.tegelj.lesar@os-sodrazica.si OPB
Tadeja Topolnik tadeja.topolnik@os-sodrazica.si Slovenščina 7, pomočnica ravnateljice v vrtcu SRE 11:05 – 11:50
Mojca Vesel mojca.vesel@os-sodrazica.si Biologija, Kemija, Fizika, Naravoslovje, izbirni Poskusi v kemiji, ISP, JV ČET 9:10 – 9:55
Suzana Voštić suzana.vostic@os-sodrazica.si Zgodovina 6, Angleščina 6, učiteljica 5. a razreda SRE 9:10 – 9:55
Katarina Žagar katarina.zagar@os-sodrazica.si Učiteljica 2.a razreda PET 10:15 – 11:00
Maja Žitnik maja.zitnik@os-sodrazica.si naravosoje, gospodinjstvo, vodja šolske prehrane, OPB ČET 10:15 – 11:00

 

Dostopnost