Učenke in učenci 1. razreda osnovne šole dr. Ivana Prijatelja Sodražica in podružnične šole dr. Janeza Evangelista Kreka Sveti Gregor so bili od 10. 12. do 12. 12. 2018 na tridnevnem taboru v Osilnici pri Kovaču. V okviru tabora smo izvedli 10-urni tečaj prilagajanja na vodo. Poleg plavalnega tečaja so bile izvedene različne dejavnosti. Ogledali smo si bližnjo okolico Osilnice. Šli smo v gozd in se sprehodili ob reki Kolpi. Spoznali smo pripovedko o Petru Klepcu, oblikovali iz slanega testa in krep papirja. Učenci so se preizkusili tudi v streljanju z lokom. Zvečer smo namenili čas druženju. Imeli smo modno revijo, peli smo, plesali in se igrali družabne igre. Učenci so bili torej ves čas zelo aktivni. Med seboj so se dobro razumeli in se še bolje spoznali. Pridobili so tudi na samostojnosti, samozavesti in pozitivni samopodobi.

   

Dostopnost