Ali veste, kako lahko uravnotežite zabavne in koristne online vsebine?

Ali poznate rizična spletna vedenja vaših otrok?

Kateri so simptomi odvisnosti od digitalnih vsebin?

Vabljeni na aktualno predavanje (webinar) za starše na temo Rizična spletna vedenja pri mladostnikih in družinska e-pravila, ki bo v četrtek, 22. 10. 2020 od 17.00 do 18.30.

Skozi predavanje predavateljica izpostavi pojme kot so spletno nasilje, nadlegovanje, seksting, prekomerno selfanje in podobno. Priporočilo vsem staršem je, da se aktivno vključujejo v otrokove aktivnosti in vzdržujejo odprto komunikacijo o vseh doživetjih, tako on-line kot off-line.

Predavanje bo izvajala specializirana psihologinja, delujoča v Centru pomoči ob različnih tveganih spletnih vedenjih, Logout, Franja Gros.

Predavanje se izvaja v sklopu Kariernega centra za mlade VšečKAM in GREM, s katerim sodeluje tudi naša šola.

Prijave ma spletni seminar sprejemajo na linku:

https://kariera.kocevje.si/znanje/organizatorji/oe-ljudska-univerza-kocevje/rizicna-spletna-vedenja-mladih-in-druzinska-e-pravila-2. Število mest je omejeno.

Lepo povabljeni.