V soboto, 11. 5. 2019, bo po šolskem koledarju delovna sobota  (nadomestimo petek 3. 5. 2019).

Vsi učenci bodo imeli dan dejavnosti. Izpeljali bomo DAN DRUŽENJA TREH GENERACIJ s pričetkom  ob 8.20.

Potek dejavnosti:

• Pohod v smeri SVETI GREGOR-SODRAŽICA, pohod v smeri SEDLO–JELOVEC-SMREKOVEC in pohod v smeri STRMCA- GRDI DOL-ZAMOSTEC-IZVER.
  • Od 10.00 dalje aktivnosti v športnih, plesnih, ustvarjalnih in drugih delavnicah na dvorišču šole, na igrišču, v prostorih šole, ki jih vodijo učitelji, starši, stari starši, gasilci, policisti, občani  in drugi sodelujoči.

Šolski prevozi bodo potekali zjutraj po ustaljenem redu. Po končanih dejavnostih  bodo šolski prevozi v vse smeri potekali  od 12.40 dalje.

Jutranje varstvo za 1. razred  in varstvo vozačev bo organizirano po petkovem urniku.

Malico bodo učenci dobili v šoli.

KOSILA IN PODALJŠANEGA BIVANJA NE BO.

Majda Kovačič Cimperman,  ravnateljica